noclegi z wyżywieniem

Nocleg w Murzasichlu – dlaczego warto przyjechać?

Murzasichle to podhalańska wioska, która istnieje już od 1630 roku. Jej nazwa powstała poprzez połączenie dwóch wsi – miejscowości Zasichla (leżącej obok dawniej przepływającej tam rzeki Sichła) oraz osady Mur. Przykuwa uwagę turystów z całego kraju, a także spoza granic Polski. Nieustannie zaskakuje i zdumiewa pięknymi widokami, niezwykłą atmosferą oraz klimatem.

Korzystny wybór noclegów

 noclegi z wyżywieniemMiejscowość znana jest najbardziej ze stacji narciarskich, a także licznych obiektów sportu i rekreacji. Dla osób, chcących jednocześnie jechać, wypocząć w ciszy oraz spróbować zimowych sportów i skorzystać z licznych, letnich atrakcji to Murzasichle jest strzałem w dziesiątkę. O każdej porze roku do tej miejscowości zjeżdżają się turyści zarówno na kilkudniowy wypad, jak i kilkunastodniowy urlop. Do Murzasichla przyjeżdżają całe rodziny z dziećmi, aby wynająć pokój i aktywnie, miło spędzać czas już od porannych godzin aż do wieczora. Tanie noclegi z wyżywieniem w Murzasichlu to korzystny wybór dla osób, które nienawidzą nudy. W niektórych apartamentach o niewysokim koszcie pobytu można między innymi urządzić sobie grilla, skorzystać z hali sportowej, popływać w zewnętrznym basenie z podgrzewaną wodą czy popodziwiać Tatry zza okna swojego pokoju. W Murzasichlu można dopasować sobie pokoje w zależności od ilości osób, które zamierzają przyjechać. Właściciele hoteli przygotowani są zarówno na przyjazd pojedynczych zwiedzających, jak i par, a także całych rodzin.

 noclegi z wyżywieniemTo, co zadowala podczas pobytu w Murzasichlu, to przede wszystkim fakt, że wszystkie warte uwagi miejsca nie są od siebie przesadnie oddalone. Wynajmując pokój we wiosce, wystarczy przejść się lub przejechać wozem góralskim około 200 metrów, aby zobaczyć wyciąg narciarski Hajduk. Drugi znajduje się około 600 metrów od miejsca pobytu – jest to wyciąg Murzasichle. Nie zabrakło również atrakcji dla osób lubiących zwiedzać zabytki. Po aktywnym dniu można udać się do rozlokowanych po okolicy karczm oraz pizzerii. Z pewnością spędzony w Murzasichlu czas zostanie zapamiętany na długie lata. Przed wyjazdem do Murzasichla, warto zapoznać się z ofertą hoteli w tej miejscowości. Zaleca się dokonanie rezerwacji, zanim się przyjedzie, aby uniknąć niepotrzebnych problemów.

Przyjeżdżając do podhalańskiej wioski nawet na dwa czy trzy tygodnie, nie trzeba martwić się dużymi wydatkami. Sam nocleg jest bardzo tani, a większość atrakcji nie wymaga płacenia, aby je zobaczyć. Wybierając się do Murzasichla, można zabrać ze sobą dzieci – będą miały zapewnioną świetną zabawę.